Etykiety profilowane – kształtne

Oferujemy szeroki wachlarz etykiet o różnych kształtach, w tym regularnych, a także o dowolnych innych, niestandardowych, nieregularnych.

Zapytaj, zamów – +48 693 54 17 22

Kolorowe etykiety profilowane – kształtne pozwalają na szybką identyfikację produktów. Etykiety o niestandardowych kształtach zmieniają opakowanie towaru ze zwykłego na oryginalne. Oferujemy druk etykiet prostokątnych, okrągłych, kwadratowych, owalnych, łukowatych, w kształcie serca, na CD i DVD. Kształt etykiety znacząco wpływa na ostateczny wygląd produktu lub projektu. Etykieta produktu prezentuje markę, zanim klient wypróbuje towar.

Etykieta powinna pasować do kształtu i rozmiaru opakowania produktu, estetycznie i dobrze przylegać do jego powierzchni. Kształt etykiety należy dobrać odpowiednio do profilu swojej firmy, może być na przykład zabawny, wyrafinowany, luksusowy itd. Na przykład etykiety w kształcie koła mogą być zabawne, a owalne zazwyczaj kojarzą się z elegancją. Ponadto kształt etykiety dobrze jest dopasować charakteru odbiorcy i jego docelowych klientów. Kreatywnych odbiorców mogą przyciągać bardziej unikatowe kształty, natomiast profesjonaliści mogą preferować tradycyjne regularne kształty. W przypadku dużej ilości tekstu lub szczegółowej grafiki lepiej sprawdzą się etykiety o kształtach prostokątnych. Okrągłe lepiej sprawdzą się w przypadku mniej skomplikowanych projektów.
Etykiety profilowane prostokątne sugerują profesjonalizm i niezawodność. Mają schludny wygląd, który może świadczyć o wysokiej jakości produktu. Świetnie sprawdzają się także jako pomoc w utrzymaniu porządku (pojemniki do przechowywania, teczki na dokumenty itp.). Dzięki prostym nieskomplikowanym liniom i symetrii dobrze wspierają nowoczesny design. Sprawdzają się w prezentacji odważnych logo lub efektownych obrazów.

Miękkie, zaokrąglone linie owalnych etykiet profilowanych nadają produktom bardziej wyrafinowany charakter. Etykiety w kształcie koła mogą wnieść zabawny element do opakowania, zapewniając przyjazną atmosferę, która zachęca klientów do wzięcia produktu z półki.
Oferujemy także etykiety o kształtach niestandardowych nadających się do zastosowania biznesowego, osobistego i edukacyjnego. Etykiety o niestandardowych kształtach przede wszystkim pozwalają się wyróżnić.